Pārdomas par avārijām

7 aug 2020
16 156 Skatījumi

komentāri
 • Moločiks😀

  Normunds ZamuelisNormunds ZamuelisPirms 23 dienām
 • I can't understand a single word. All I know is I was sent this video by LVworld recommendations... help

  HunterthemadmanHunterthemadmanPirms 23 dienām
 • Es tev piekrītu

  Janis ZemzarsJanis ZemzarsPirms 4 Mēnešiem
 • Nu man nespīd... eksāmenu noliku ar vienu punktu - iepriekš bija lijis neliels lietus un pirms braukšanas nenotīrīju logu... burtiski 10-15 piles pa visu vējstiklu, tamdēļ nelikās vajadzīgs... :D

  Kaspars RuvaKaspars RuvaPirms 4 Mēnešiem
 • Jā ļoti besī ka kāds velkās

  Daniils TVDaniils TVPirms 5 Mēnešiem
 • Zigi visu cienu tev bet Riga nav metropole esi pabijis pabraucis teiksim Nujorka vai Londona nemaz nerunajot pa Aziju kada tur satiksme tur varetu izkapt ara un katram otrajam pa purn....iedot zinu tas ar humoru veiksmigi turies!

  Armands PauļukevičsArmands PauļukevičsPirms 5 Mēnešiem
 • Bīstams domu virziens. Interesanta vēlme tikt kontrolētam, pārbaudītam un drāztam. Kad braucu, man ir ticība pārējiem satiksmes dalībniekiem, tajā pašā laikā jābūt gatavam nestandarta situācijām. Salietojušamies nevajadzētu gan vadīt auto, tajā pašā laikā esi to vienmēr reklamējis. Brauksim ar miniveniem sākumā uz 90, nākamais solis- negrēkosim, klausīsimies ko mums diktē, valkāsim maskas, baidīsimies no jebkura cilvēka un jebkura auto, kas varētu būt maskējies likumsargs, tad sāksim braukt uz 70- drošs paliek drošs. Neviens neies bojā uz ceļiem un nepieļaus kļūdas, un visi būs laimīgi.

  Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 5 Mēnešiem
 • 7:10 :D vecā kļuška piss ar kājām :D

  Exploze.Exploze.Pirms 5 Mēnešiem
 • Latvijā vienīgais, kas palīdz ir kampaņas.... Tāpat.. Korķa problēmu atrisina nevis aplis, bet luksofors. Esam savādāki, nekā pārējā Eiropa un pasaule.

  Kaspars GrīnbergsKaspars GrīnbergsPirms 5 Mēnešiem
 • Iedomājies šitāds strādnieks dienā spēj salauzt 3 jaunus grābekļus un tačku, beigās čoma sieva dabū rājienu no priekšniecības par salauztiem instrumentiem 😬😬😬 kurus mēs apmaksājamo no saviem nodokļiem jo kapsētas apsaimnieko pašvaldība. Sods par braukšanu šmigā, mēs vēl piemaksājam par šito balagānu!!!!!!

  Pēteris BabraPēteris BabraPirms 5 Mēnešiem
 • Čomam sieva strādā par kapsētas pārzini, pie viņiem sūta šitos tipa štrafņikus atstrādāt sabiedriski lietderīgais darbus pārsvarā kas par šmigu pie stūres uzrāvušies,sutkās jau vairāk neliek. Tas ir Pizdec ko viņi dara,iedod tādam grābekli pēc 5 min. grābekli salauž nahuj viņam skujas jagrābj sēž un pīpē un ieņirdz.Vot sods bļe! Samoe gumannoe gosudarstvo!!!!!

  Pēteris BabraPēteris BabraPirms 5 Mēnešiem
 • Žigi,par sodiem nedēļu atpakaļ Ventspilī Kents aizpisa pa sarkano kapitāli sablieza divus autiņus ,nolauza luksaforu kā rezultātā tika bloķēta galvenā Ventspils iela Lielais Prospekts. Bljaha sods 50€ Pizdec par avārijas izraisīšanu!!!!!!!!!!

  Pēteris BabraPēteris BabraPirms 5 Mēnešiem
 • Nu drusku parspileti

  IntsSaIntsSaPirms 5 Mēnešiem
 • ...un ar slīkšanu tas pats. Latvijā ir pirmā vietā eiropā. Bļin, nu kas notiek, nevar iemācīties peldēt vai cukā lien ūdenī. Tas ir piz- ec, besī klausīties, cik var sevi un savu tautu iznīcināt? Nedaudz aizdomāties vajag pirms iet ūdenī. Dusma

  A. R.A. R.Pirms 5 Mēnešiem
 • Žigis pasaka kā ir. Nekāda tukša diršana.

  Maris LagzdinsMaris LagzdinsPirms 5 Mēnešiem
 • Nu ir tā, ir pīzdāboli vnk kas nemāk braukt un nemāk novērtēt situāciju🤣 un kam mašīna neiet

  DriftTandemDriftTandemPirms 5 Mēnešiem
 • Šāda paša šausmu sērija arī ar noslīkušajiem😐 šogad briesmīga statistika.

  Aidžons LVAidžons LVPirms 5 Mēnešiem
 • 💥💥💥💥💥💥💥Lai museja pizdabolu valdiva 2 joslas uz katru pusi uztais celu taka visa eiropa 💥💥💥💥💥😁😭

  Mc cuprinaMc cuprinaPirms 5 Mēnešiem
 • Tauta nemāk braukt. Tautu ir smagāk jādrāž. Sodi jāceļ, visticamāk vēl. Paskatoties kas nedēļas nogalēs darās uz A šosejām, mati ceļas stāvus. Dzen, ālējas, mirkšķina... tāka apdirsušies. Un tāpēc ir daudz avāriju, smagu. Arī ar letālām sekām.

  Marss RulzzMarss RulzzPirms 5 Mēnešiem
 • Nu ir kur tu nuskubesi i kapines?ну где ты спешис,на кладбище.?

  jisas ansasjisas ansasPirms 5 Mēnešiem
 • Ai es jau arī citreiz pillā braucu😐😐😐

  Great ChoiceGreat ChoicePirms 5 Mēnešiem
 • Sods par avāriju ir 7 eiro

  JOE. BIDEN.JOE. BIDEN.Pirms 5 Mēnešiem
  • @Nikosilix tas ir minimālais cik var uzlikt, par pašu avāriju ir 7 eiro

   JOE. BIDEN.JOE. BIDEN.Pirms 5 Mēnešiem
  • Galīgi nē, bet nu jā, nav daudz 😂

   NikosilixNikosilixPirms 5 Mēnešiem
 • Būsim godīgi, problēma ir tajā, ka spaida telefonus un arī ceļa segums utainais. Izbraukāju pus Poliju tikko un visi vālē gan pa bāni, gan laukiem uz 140-160 un radari praktiski nekur un viss ok. Bet ceļš tur ir bauda. Ja brauc ātri, tad arī rokas abas uz stūres turi, ja brauc uz 80-90 tad baksta telefonu, degunu un aizmugurē bērniem pamperus maina

  Kristaps BeķerisKristaps BeķerisPirms 5 Mēnešiem
 • Piekrītu, arī bieži redzu vienu bembistu, nopircis betmen vāği, tagad pontojās pa ceļu. Pie gājēju pārejas neskatās ir cilvēku vai nav... Es neko neteiktu, ja cilvēcīgi pa pilsētu brauktu, nevis tēlotu sportistu .

  Arturs AArturs APirms 5 Mēnešiem
 • Ne vienmer var skaidri pateikt Kursh avariju izraisija un neviens ari neatzisies pat ja zina ka ir vainigs. Pateicoties modernajam tehnologijam cilveki ir pavirshi un luk tadel ari avarijas vairak bez tam ari daudz vairak mashinu ir uz celjiem un.celji Latvija zem katras ktitikas ar visu ES NAUDU!

  Ilvars LackajsIlvars LackajsPirms 5 Mēnešiem
 • Tauta netic valdībai. Godīgi sakot, nezinu, kā valdība jebkad varētu iegūt tautas uzticību. Žigis jau pareizi pateica, ka ļoti ātri varētu mainīt likumus, tikai tie 100 jau negrib! Būtībā, policija pilda valdības likumus, kuri paši, kā jau šeit iepriekš minēja, izdara noziegumus. Tad jau, kāpēc man uztvert policiju nopietni, ja viņi pilda noziedzinieku un korumpantu likumus? Jo, redz es viens pats esmu bezspēcīgs pret šo sistēmu. Ja tev nav varas, sakari utt., būtībā ar tevi var izrīkoties kā vien vēlas un tu tur neko nepadarīsi, par kaut kādu taisnību nemaz nerunājot.

  CarloChannelCarloChannelPirms 5 Mēnešiem
 • Atceries to, ka paši arī garāmgājēji ar par to ir dažreiz vainīgi, kas nav iemācījušies kur skatās un kur nē, tas pats arī ja uzskrien vilcieniem virsū, nu ko mašīnists ir šoka terapijā, ka cilvēks ir miris. Man daļēji ir žēl no tiem šoferiem kas arī ir notriekts vainīgais garāmgājējs un protams šoferis cieš par to. Piemēram skrien cauri par tām zebrām utt. Nu izspirms paskaties nevis buktē par to ceļu pāri, un goņījies par tiem ceļiem. Piemēram šie mūsdienu sīči un mazie pusaudži, kas nahuj riskē ar savu dzīvību un šofera dzīvi, tik pūderē pa visu to ceļu un nedomā kādas ir sekas. Ok viņu jau notrieks, bet pats šoferis cietīs sodus un nezin ko vēl. To arī ir jāievēro pašiem cilvēkiem kas pārvietojās ar kājām, riteņiem, močiem, arī auto šoferiem u.c braucamajiem līdzekļiem. Lielāko daļu cilvēki ir visu pārgalvīgi, un jaunieši kas riskē ar visām savām stulbībām.

  Egle TVEgle TVPirms 5 Mēnešiem
 • Vecā kļuška😂😂😂😂😂

  Andris LejnieksAndris LejnieksPirms 5 Mēnešiem
 • Pilnībā taisnība par šiem šoferiem. Riebīgākais arī ir tas, ka šitie stulbie debīlie diegabikšu riteņbraucēji tik viļī pa vidu, un tas nelormāli citiem traucē satiksmē. Aizbrauc kādreiz no Bīriņu cauri Raganai un līdz Siguldai, šie riteņnieki tik viļī pa vidu un neskatās pa labi un pa kreisi. Tādiem točna pa muti parasās iedot konkrēti. Vienkārši man nepatīk cilvēku debīlismais, ka viņiem ir visa tā visatļautība un dara ko grib, vienkārši tupi cilvēki.

  Egle TVEgle TVPirms 5 Mēnešiem
 • Dzer mazāk visiem vajag, i nebūtu šādas avārijas.

  Egle TVEgle TVPirms 5 Mēnešiem
  • @Ilvars Lackajs cela zimes nav vainigas vienkarsi domat vajag lidzi

   Nils NeimanisNils NeimanisPirms 5 Mēnešiem
  • @Saulkrastu Kristaps TV Ne visas avarijas notiek alkohola reibumaa....Loti sliktas Celja ziimes ir uz Latvijas celiem kas tikai rada apjukumu soferim it seviski ja taa nav pazistama vieta Tas ir tikai stereotips ka vienmer alkohols vainigs.

   Ilvars LackajsIlvars LackajsPirms 5 Mēnešiem
 • Gandrīz visi brauc uz 110;115;120kmh,tad lielākā problema ir tie kas tieši uz 80;90kmh brauc

  420 Cannabis420 CannabisPirms 5 Mēnešiem
  • Kā Tu vari braukt vairāk kā 90, ja šosejas nav norobežotas no zvēriem - nu labi, lauvu te nav, toties lapsēni, brieži (pat bariem), mežacūkas cik gribas?! I pats esmu mainījis bamperus i n-tās reizes redzējis, ka mani 80km/ha trīcekli ar 140 apdzenošs bembis pēc 100 m jau galīgās lupatās. Te NAV Vācijas autobaņi, varu saderēt.

   Valdis BērziņšValdis BērziņšPirms 5 Mēnešiem
 • Ha... uz šosejas. Pabrauc pa Rīgu. Es no darba 1x dienā uz 1h izbraucu. Es neatceros nevienu dienu, kad es būtu maršrutu pabeidzis, lai kāds uz ceļa neizpildītos. Šodien pat - braucu pusdienās pa Vienības gatvi uz 60km/h pa labo joslu. Viens idiots mani apsteidz un met pa bremzēm, lai nogrieztos. Neredzu citu iespēju, kā nopirkt sagrabējušu golfu, piemontēt ķengursitamo un šitiem durakiem tā sulīgi likt pakaļā. Uz kādiem 85? Man instruktors kad mācīja braukt uzreiz pateica, vai nu tu brauc ar atļauto ātrumu vai brauc ar sabiedrisko. Un kamēr šo neiemācīsies, uz eksāmenu nelaidīs. Tobiš - ja tu bez iemesla brauc lēnāk par atļauto ātrumu, tad vai nu tu pārkāp CSN, jo nedod ceļu aizmugurē braucošajam vai jāslēdz iekšā avārijas signāls. Tas arī attiecas uz visiem lidotājiem ar +20km/h, kuri pie katra radara sabremzējas braucot zem atļautā ātruma par ko jau sen vajadzēja sodīt. Radaros vajadzēja ievietot sensoru, kurš soda arī braucējus zem 5km/h zem atļautā ātruma. Atkal aizskāra likumdošanu - deputāts nepieņems likumu, kurš viņu pašu iesēdinās uz mūžu. Punkts. Dakšas, barikādes... visdrīzāk arī nepalīdzēs.

  GunboxGunboxPirms 5 Mēnešiem
 • Visvairāk tracina tie gudrinieki, kas saka - mana dzīvība, mans risks, kā gribu tā braucu. Kāds viņu risks, ja tādu pizdriku dēļ visbiežāk cieš citi. Vēl nesen ar sievu un mazu bērnu kolonnā braucu starp Siguldu un Līgatni, kad viens pretīmbraucošs pajols bembists izdomāja, ka viņš negrib braukt kolonnā, metās pretējā joslā un sāk dzīt kolonnai garām. Mūsu joslā kā pirmais mauca uz bremzēm, kā nu kurš nākamie nobremzēja, cits izgrieza uz apmales čutne grāvī iekšā. Un tādu ir pilns uz ceļiem.

  Arnolds BaltnēģerisArnolds BaltnēģerisPirms 5 Mēnešiem
 • Var ''lidot'' prātīgi un var ''lidot'' kā pizdabols. Prātīgi vēl būtu 120km/h, ja apdzen respektējot citus, bez agresīviem manevriem, ja ir pajauns auto, kas no veca atšķiras ar labāku tehnisko stāvokli, drošības sistēm, bremzēm utt, pa labu ceļa segumu. A mums te liela daļa lido ar veciem kūpošiem bembjiem, audi, volvo un vēl sazin kādu vēstures eksponātu, kas knapi kopā turas. Vēl dīvains novērojums, ka daudziem kaut kā mazāk dzīvot gribas, palielinājies skaits, kas tupi brauc purnā un lien apakaļ pēdējā brīdī un ja vēl pēc 1min viņam jānogriežas, tad tas ir augstākais pizdabola līmenis riskēt.

  Mikijs MaussMikijs MaussPirms 5 Mēnešiem
  • Atslēgas vārds - pizdabols :)

   Ivan DubovIvan DubovPirms 5 Mēnešiem
 • Ja valdībā esošie cilvēki pārkāpj noteikumus,tad arī civilie to darīs. Lai liktu cilvēkus cietumā uz mūžu par slepkavību. No sākuma daudzus valsts darbiniekus nāksies likt cietumā par korumpētību. Latvijā tiešām nepieciešams mainīt likumus un reformēt visas struktūras. Policija ir svarīga lieta. Bet šeit viņa vairāk ir domāta lai apsargātu valdību. Nevis aizsargātu iedzīvotājus un sodītu noziedzniekus. 1.gada laikā varētu uzlabot valsti un tas nav nemaz tik grūti. 100.cilvēki nevar valdīt pār valsti. Bet tajā pašā brīdī prezidentam nav varas. Republika kā sistēma ir domāta lai rastu cilvēkiem domu,ka viņiem ir vara. Bet būtībā pār valsti valda nevis 1. Imperators. Bet 100.tādi un viņiem nav jābaidās ka kādreiz atnāks tauta un pajautās viņiem par visiem noziegumiem,kurus viņi ir veikuši. Jo vari ieiet pa vienām durvīm iekša un pa otrām ārā. Tajā pašā brīdī nopērkot tiesu.

  PupkinPupkinPirms 5 Mēnešiem
 • Taisnibu jau saki Zigi.

  fire manfire manPirms 5 Mēnešiem
 • Tā turpini

  Naftas MagnātsNaftas MagnātsPirms 5 Mēnešiem
 • Pilnīgi piekrītu. Nevar atļaut braukt kuram katram, kurš grib, bet nemāk.

  Solveiga LīdakaSolveiga LīdakaPirms 5 Mēnešiem
 • Sveiki! Es ir no Amerikas, bet ir Latviešu :D

  Elise DinbergsElise DinbergsPirms 5 Mēnešiem
 • Nu par tiem dzērājšoferiem es Tev piekrītu tur visiem tiesības uz mūžu nost un miers. Par parastām avārijām nu tur jau nevar tik krasi izvērtēt gadās visādi nevienmēr tā ir vadītāja vaina. Bet nu jā aicinājums tiešām ir vietā.

  UltimateUltimatePirms 5 Mēnešiem
 • Protams, es tev piekrītu. Tad parādi, lūdzu, kādu vietu, kur var izspiest maksimālo Latvijā? Mani apturēja uz pilnīgi tukša,asfaltēta taisna ceļa uz laba ātruma, kur 2 stundās labi ja 3 mašīnas pārbrauc.

  Беременная рука МарасаБеременная рука МарасаPirms 5 Mēnešiem
 • Ārprāts! Bēdīgi

  Ivars MatisonsIvars MatisonsPirms 5 Mēnešiem
 • Beidzot normāls bazars..

  Irbulis BobsIrbulis BobsPirms 5 Mēnešiem
  • Nav īpaši normāls gan šoreiz: pārāk brīvi Ž te operē ar soda gadiem (diez vai pat armijā tos 2 -vus ir nolauzis?) + kritizēt tantuku par pedāļu sajaukšanu jau nu ir vispār... ar automātisko kārbu to izdarīt ir ļoti viegli un, piem., lauku tantukam vismaz uz to 10 km attālo veikalu ir kaut kā jātiek i vasarā, i ziemā++, + katrs var kādreiz kaut nedaudz kļūdīties un, ja gadās smagāk, ar to taču tam nelaimīgajam braucējam ir/būs jādzīvo, arī kas jāmaksā, visu mūžu!! Žm Tu vēl par jaunu esi , lai tiesātu. No sirds novēlu, lai Tev pašam nekur nav jābūt vainīgam un tāpat turpināšu skatīties Tavus brīnišķos vidikus, tikai dažreiz, nu tā drusku vairāk, bļin, apdomā ko īsti runā, lūdzu...

   Valdis BērziņšValdis BērziņšPirms 5 Mēnešiem
 • Žigi tu rullē 👍

  Aigars FeldmanisAigars FeldmanisPirms 5 Mēnešiem
  • Piekritu

   You reading, fuck you. 0You reading, fuck you. 0Pirms 5 Mēnešiem
 • Jā, par LT taisnība. Vienmēr brīnijos , kas par dalbajobiem pie stūres. It īpaši , kad ar smago brauc un uz kuģi jāpaspēj un tad trāpās kāds zirģelis pa ceļam

  Ki FoKi FoPirms 5 Mēnešiem
 • Ja beha lido tad nevaig staigāt.

  zilonis dllzilonis dllPirms 5 Mēnešiem
 • Piekrītu žigi

  Jāzeps ukmanisJāzeps ukmanisPirms 5 Mēnešiem
 • Cau

  harryharryPirms 5 Mēnešiem
 • Pirmais

  Youtube_ClapzyyYoutube_ClapzyyPirms 5 Mēnešiem
LVworld