Kārtējās valdības pērles

7 okt 2020
16 941 Skatījumi

komentāri
 • 😂😂😂

  Marika ZarvaMarika ZarvaPirms 2 Mēnešiem
 • Anglijā Bāri nestrādāja 3 mēnešus. Es darbu papisu. Bet bērniem ir jāiet uz skolu. Nevis mācīties caur datoru . Skola māca bērniem kā dzīvot sabiedrībā.

  Elvis PunculisElvis PunculisPirms 3 Mēnešiem
 • Ты лобатый ,неругайся по русски!

  SISOV1977 SisovSISOV1977 SisovPirms 3 Mēnešiem
 • Žigi, to dejošanu valdība vienojās kopā ar bāru asociāciju, viņi piekrita.

  MenddelejevsMenddelejevsPirms 3 Mēnešiem
 • Briedi uzvarēja, bet Makgregors zaudēja.

  KangaroooKangaroooPirms 3 Mēnešiem
 • Es ta klausos skatos,bet vellns paravis GUDRISI JUS kads pateiktu kadu maizi JUS unes ari edat ,to kimisko sudu ko tagad nezkapec sakusi cept un slavet un cik nosaukumu bet no ka ir gatavota mikla vai tur ir raugs ,gala nu ta ir galllla maksliga audzeta ar tam visam kimijam ,vai vispar kads rubijas ko ed un ko iedzer ,snabis kas NAV snabis iedzer un gribi gulet ja tiesi pamt nevis but pilla ,ta pat tie VINKELI,ALINI UN TIE SUPER DZEREKLI viss ir tiraka huina sakuma padoma ko ed dzer ko dirsisi un mizisi lauka no visa ta labuma ,bode vissi nozombetie ,viss oky,grabj,perk nihuja nedoma kas ir kas un pats galvenais neviens nihuja neruna vot tas ir suds tas mesls kas JUS bljadj auni nozombetie un ta jau ari ir cik tockas jau draga to jobano 5G bet ko tas raida kam isti domats tiri valsts noslepums ,Kovids tair zaraza ko GUDRISI PALAIDUSI cilvecinu ta pa daudz roboti japalaiz hui nahui lenam iznicinat no kada huja pavasari zinaja jau dirst ka bus otrais vilnis vispar viss te ir HUINJA.Ja kads nerubi necel spuras es tik savas domas runataju.

  Andris JanovicsAndris JanovicsPirms 3 Mēnešiem
 • Nu varbūt tā attālinātā mācīšanās ir labāks veids, jo bērni vienmēr ir vēlējušies neiet uz skolu, saka to,ka skolā neiemāca, kā izdzīvot dzīvē utt, daudziem pat riebjas skolas sistēma, un tas ir ne tikai bērniem, bet kāds vecāks notiekti tā arī domā.. Re ku... Lai paši pamazām mācās utt, lai neiet tad uz to skolu, labi, jā, dabū sekmīgu. Ja gribi iemācīties dzīvē izdzīvot tad uz priekšu, skolas ir slēgtas un sāc "Izglītoties"

  Mārtiņš RudzītisMārtiņš RudzītisPirms 3 Mēnešiem
 • da nu ble tas gan valdiibas idiotisms

  Andris SeAndris SePirms 3 Mēnešiem
 • nau taada covit19 ja ir kur palika paareejie kovidi no 01-19. ar ko paareejie atskiiraas

  Andris SeAndris SePirms 3 Mēnešiem
 • Labs

  Ilze KrastinaIlze KrastinaPirms 3 Mēnešiem
 • Katrai mērierīcei ir precizitātes koeficients kas iekļauj kļūdas, tajā skaitā tāds noteikti arī ir C19 testiem. Jautājums- kur ir pieejama informācija, par šo testu ticamības koeficientu, tā pozitīva rezultāta gadījumos? Jūs taču piekritīsiet, ka šī ir visai būtiska informācija, jo, ja statistiski pozitīvie rezultāti svārstās šīs iespējamās kļūdas robežās- (nu piemēram 2-4%) , tādā gadījumā, pie pozitīva rezultāta tie ir jāveic atkārtoti, pretējā gadījumā, nav izslēgts, ka šie rezultāti ir iespējamā kļūda, kas var uzrādīt pozitīvu testu pat Marsietim, Kazai vai Kartupelim. Piemērs nozīmīgumam, ja kāds izgudros testu, kas mums noteiks nesošu Marsiešu slimību, un šī testa kļūda būs 2%, tad veicot šo testu 2% no rezultātiem parādīs, ka mums ir neeksistējoša problēma - 2% slimo ar Marsiešu slimību, sareiziniet šo % ar LV 2000 (diviem tūkstošiem testu) C19 Marsiešu testu dienā, un sanāks, ka mums ir 40 ar izdomāto Marsiešu slimību izinficēto dienā.

  Lauris GaliņšLauris GaliņšPirms 3 Mēnešiem
 • Varbūt tādēļ, ka visiem pohuj, redzam sekas.

  DimizDimizPirms 3 Mēnešiem
 • Nu dzerot laikam mutes un deguna dobums dezinficējas. 😃 Nu labi, ievērot drošības pasākumus, maskas un dez līdzekļi.... Viss būtu baigi labi, sargāsim viens otru, nešķaudīsim, nelīdīsim virsū - tā saucās ētika un cieņa, bez vīrusiem, BET nodokļus maksājam. Tad jau pie šitādas krīzes, vajadzētu dot dezīti un maskas pa brīvu, ja jau tik traki, zin darbaspēku vajag dzīvu un veselu lai nav jāmaksā slimību lapu nauda 😃 Viss tāds mazs reibums, itkā medicīniski pareiza rīcība, pie potenciāla drauda veselībai, kad piemēro humānāko metodi, tikai ja drauds jau ir, uz ko norāda šitie jocīgie noteikumi, tad jau vajadzētu rīcību kā pie Rota vīrusa, kas Liepājā plosījās gadus atpakaļ. Tad saorganizējās momentāli, saslimušos izņēma no bernudārza, veselus bērnus dārziņā nelaida, kamēr izdezinficē, tad veselie gāja, bet bija tīrības līmenis kā veļas mašīna ar A+++++ klasi, minimāli izdevumi no sabiedrības, bet augsts rezultāts.😃 Visa drēbju maiņa , nedrīgst aiztikt saslimušā mantas, u.t.t., slimnīcā bija pilns ar Rota vīrusa slimniekiem, arī man rada bērns bija. Faktiski traki bīstama slimība, mazi bērni bez i/v sistēmas iet pie Pētera dzīvot, no sāļu zuduma un dehidratācijas. Rota vīruss reāli parādīja ka vecāki atbildīgi, un izņemt potenciāli slimus bērnus no dārziņiem un skolām, un slimnīcā bija noslogojums ohoho. Tagat neredzu pat 5 % no tā laika adekvātās rīcības, kad tiešām bija problēma. Tāda nu mana lauķa spriedelēšana....

  Dita DīķeDita DīķePirms 3 Mēnešiem
 • nu par kovidnieku ,taču,nu

  BRIAN TRACY'S SUCCESS CLUBBRIAN TRACY'S SUCCESS CLUBPirms 3 Mēnešiem
 • covid 20 20

  Girts SpilaGirts SpilaPirms 3 Mēnešiem
 • Ventspils tehnikumu jau aizslēdza no šodienas, karantīna mācības attālināti, blje kā var iemācīties profesijas attālināti?

  Pēteris BabraPēteris BabraPirms 3 Mēnešiem
 • Tas ir tāpat kā sabiedriskajā transportā: maskas pasažieriem, bet šoferiem nevajag. Pie tam, pasažieri viens otram blakus kā siļķes mucā.

  Solveiga LīdakaSolveiga LīdakaPirms 3 Mēnešiem
 • Viekāŗši apvienoties nemaksāt nodokļus vai nejiet uz darbu.

  Klāvs NommeKlāvs NommePirms 3 Mēnešiem
 • Skolas aizvers 100%. Tas ir tikai laika jautājums. Vai nu pēc brīvlaika, vai nu novembrī....

  DefelDefelPirms 3 Mēnešiem
 • Nav jau tikai Latvija tads bezsakars,mums te anglija ari slimnieki pie stures. Piemeram,pilseta,kura es dzivoju,no 21. septembra nedrikst braukt ar masinu pa centralo ielu,bet iet ar kajam drikst. Tas palidzot apkarot virusu. Nezinaju,ka masinas izplata bacilus.

  MarrkedoneMarrkedonePirms 3 Mēnešiem
 • Paziņai māte nomira un slimnīcā esot prasījuši vai var pierakstīt nāves cēloni kovid, lai gan ar to nebija slima.

  Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 3 Mēnešiem
  • @Menddelejevs tā varētu būt. Tik maz tajā esmu iedziļinājies, ka noticēju aktierim. Paldies. Pensionāri gan baidās un gatavojas mirt no kovid. TV neskatos, bet, garām ejot, vēl joprojām, dzirdu- kovid, kovid. Ekrāna augšā- kovid, apakšā lenta griežas ar uzrakstiem- kovid. Penči svīst un dzer validolu.

   Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 3 Mēnešiem
  • @Winstons Smits Kaut kā pasūdīgi tur tajā baiļu pavadā, ja es skaidri un gaiši oficiālos medijos varu izlasīt, ka lielai daļai simptomi ir vāji vai pat nekādi, ja es varu izlasīt, ka Latvijā līdz šim miruši tik maz. Ne Tu pirmais ar tādu baumu, gan jau arī ne pēdējais. Viens nesen kādos komentāros rakstīja, ka "pazīstot divus, kam noviltota miršanas apliecība, ierakstot kovidu kā iemeslu". Tūlītās jau noticēju, viņam, lūk, no tiem 40 jau divi esot pazīstami. Baigā viltošana visapkārt un 9 mēnešu laikā tikai 40 spēja noviltot, jā, kā tad. Zini, man gan drīzāk izskatās, ka tie "mediji" visu stāsta, kā ir, bet šitie baumu izdomātāji gan grib skalot smadzenes un celt nekārtības. Ir jau censoņi Latvijā, kam tas izdevīgi. Gobzems feisbukā arī publicē ķipa viņam sūtītas vēstules, kuras viņš pats izdomājis, ja kas :D

   MenddelejevsMenddelejevsPirms 3 Mēnešiem
  • @moofymoo man arī neko tadu nav prasījuši. Izsaku līdzjūtību.

   Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 3 Mēnešiem
  • @Menddelejevs jā, cilvēk, padalījos ar visdrīzāk izdomātu baumu, kas savā būtībā nomierina Tevi, jo liek iztēloties, ka nomiruši no kvid ir 39, nevis 40. Piedod, ka Tevi satraucu. Nekas, ka mediji tur baiļu pavadā savu sarūkošo skatītāju loku reitingiem. Piekrītu, no informācijas un nerviem, un nesaņemtās aprūpes dēļ pa šo laiku ir miruši vairāk kā 40...Tas patiešām ir jāizbeidz.

   Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 3 Mēnešiem
  • Klausies. Cilvēk. Lūdzu, tagad padomā. Mēs visi redzam oficiālo statistiku, ka šo 8-9 mēnešu laikā covid dēļ mums nomiruši tikai 40 cilvēki. Vai patiešām Tu domā, ka gadījumā, ja būtu "no augšas" dots rīkojums baidīt cilvēkus un falsificēt datus, šis cipars jau šobrīd nebūtu VISMAZ reizes desmit lielāks? Tak beidziet šo murgu vienreiz.

   MenddelejevsMenddelejevsPirms 3 Mēnešiem
 • Ja tu ieejot sabiedriskajā transportā neizvilksi no kabatas savu nedēļu vai divas veco piepirsto, piesvīdušo masku un neliksi sev uz ģīmja, tev būs pa muti no kārtības sargiem. Kaut vai nemazgātas apenes liec us sejas, bet tev kaut kas ir obligāti jāliek uz sejas, tas ir likums!

  tritonmoletritonmolePirms 3 Mēnešiem
 • ча ча ча , ламбада ахаха.

  overaovooveraovoPirms 3 Mēnešiem
 • Malacis,vārds vietā! Super! Visu cieņu,bet lielais vilis savlaik sacīja-Muļķu zeme...diemžēl.

  Didzis NiedreDidzis NiedrePirms 3 Mēnešiem
 • Man gan liekas, ka Ķīna vislabāk zina kā cīnīties ar Covid. Jo apmēram no aprīļa tur ir mazāk kā 10k saslimušo gadījumi. Pagājušajā diennaktī 24 pēc WHO datiem.

  Uldis AnitensUldis AnitensPirms 3 Mēnešiem
  • @Vitss Tee tas mazliet ar ironiju ;)

   Uldis AnitensUldis AnitensPirms 3 Mēnešiem
  • :D Tiehsaam? Un Tu veel tici Kjiinas statistikai?

   Vitss TeeVitss TeePirms 3 Mēnešiem
 • Jau vairakas nedeljas LV robezhas principa ir ciet, iznjemot paris valsteles, bet inficeto skaits tikai aug un aug. Logjiski domajot, shim pasakumam nav nekadas jegas, ciesh tikai LV ekonomika un cilveki, kuri nevar brivi skersot robezhas! Karteja pretruna...

  Agris AgrisAgris AgrisPirms 3 Mēnešiem
  • Ar sitiem pasakumiem politiki sev mazga rokas, tas ari viss, jo ja viss ies slikti, vini vares pakratit plecus un teikt ka darija visu ko vareja a par ekonomiku vini aizbildinasies ka bija jadara kas jadara. Tas nekas ka valsts budzets kust no visiem pabalstiem un citiem cilvekiem izbojatas dzives ar so 0.1% mirstibu, klaunu šovs

   PspisripoffPspisripoffPirms 3 Mēnešiem
  • @raitis zunde nu jaa, lohi tikai sezh majas...

   Agris AgrisAgris AgrisPirms 3 Mēnešiem
  • Vietejie no abam pusem brauc mierigi.šodien pusdienlaika 3.braļuku auto mierigi iebrauca LV iepirkt šmigu

   raitis zunderaitis zundePirms 3 Mēnešiem
  • @raitis zunde ja ir jaievero pashizolacija, tad es to neuzskatu par briivu braukashanu. Ja cilveki brauka shurpu turpu un neievero pashizolaciju, un neviens to nekontrole, atkal karteja pretruna...

   Agris AgrisAgris AgrisPirms 3 Mēnešiem
  • Robežas pavasari bija reali ciet.šobrid tikkai formali.ta ka var braukt turpu,šurpu.ja pieķers,tad gan japsež pašizolacija

   raitis zunderaitis zundePirms 3 Mēnešiem
 • 24/7 365/12 😂😂😂

  Gars RecordsGars RecordsPirms 3 Mēnešiem
  • Līdz asarām :D

   Raivis TorstersRaivis TorstersPirms 3 Mēnešiem
 • :D:D:D:D

  320kw320kwPirms 3 Mēnešiem
 • Pareizi jau pats izteicās - puse aizmetīsies uz bļauri. Redz bļaurim ir procentuāli lielāka iespējamība, ka nostrādās tas bezcers, ko viņš tur bļauj, kā vēlēt par idiotu baru. Kuri tur vēlēja par Kariņu? Kariņš šobrīd ir valsts galva, ja kāds to nezināja - un apbsolūta nulle, pilnīgi pofig tur, bļauris, nebļauris. Bļauris pašā sākumā smukus video parādīja tautai, kā strādā Saeima, komisijas. Žēl, ka izrādijās tāds pats zem tupeles līdējs un nekā nedarītājs. Vājas personas viegli ievilkt nelegālajā un aizvērt muti ar ultimātu.

  GunboxGunboxPirms 3 Mēnešiem
 • valdība nesaprot kā vairāk sashēmot

  Jānis ĀdamsJānis ĀdamsPirms 3 Mēnešiem
 • Ideāls viģiks #žigislabākais 👌🔥🔥🔥... 😅😅😅

  kingskingsPirms 3 Mēnešiem
 • 😂😂😂😂😂 pārēcos

  Kristaps RožkalnsKristaps RožkalnsPirms 3 Mēnešiem
 • 😂😂😂😂😂

  Normunds ZamuelisNormunds ZamuelisPirms 3 Mēnešiem
 • Sakaraa ar dejosanu pie mums Anglija puudelis Boris pienema jau pagajuso nedelj shitadu pashu stulbumu. Pie mums arii nedriikst dziedat barchika. Uvazhuha Zigi! ;)

  Martin IMartin IPirms 3 Mēnešiem
 • Žigi, neskatoties uz tavu personisko naidu pret Gobzemu, tev jāatzīst, ka viņš ir viens no retajiem, kas pret šo idiotismu aktīvi protestē! Tāpēc uzskatu, ka tev visus vajadzētu aicināt 10. oktobrī protestēt pret šo nolādēto režīmu!

  NoneNonePirms 3 Mēnešiem
  • Sektanti, ejiet lūdzu bekot ar visu savu Ļedjajevu un atmiņūdeni. Skalojiet smadzenes kaut kur citur.

   MenddelejevsMenddelejevsPirms 3 Mēnešiem
  • @moofymoo ir 1000 citu slimību, un viņiem paliks slikti tieši no covids, tev vienkārši ir iestāstīts ka ja cilvēks tagad slimo tad tikai ar coronu.

   JOE. BIDEN.JOE. BIDEN.Pirms 3 Mēnešiem
  • Tas gobu vīrs mani sen kretinē,ākstu bars goda vàrds.

   Didzis NiedreDidzis NiedrePirms 3 Mēnešiem
  • @None Demokrātija! Taisni brīnums, ka kaut ko tādu neesmu pamanījis un piedzīvojis. Bet totālu noteiktas informācijas dominanci oficiālajos MM, gan. Un atšķirīga viedokļa cenzūru arī.

   Voldemārs TjuniņšVoldemārs TjuniņšPirms 3 Mēnešiem
  • @moofymoo es nemaz testēti es neiešu, nav ne zāļu ne vakcīnu, nē ārstēšanas metodes, tātad izstāstīt kāda jēga?

   JOE. BIDEN.JOE. BIDEN.Pirms 3 Mēnešiem
 • 👍

  Egmonts KalninsEgmonts KalninsPirms 3 Mēnešiem
 • Kārtībai jābūt

  Ivars MatisonsIvars MatisonsPirms 3 Mēnešiem
  • @Sensei viņš vienkārši ir atpalicis

   JOE. BIDEN.JOE. BIDEN.Pirms 3 Mēnešiem
  • Kādai kārtībai

   SenseiSenseiPirms 3 Mēnešiem
 • Viss jau ir nodokļos... Latvijas valdībai no cilvēkiem vajag tikai nodokļus... No dejošanas vēl nodokļus nevar nokāst. A no alkohola pārdošanas ir nodokļi! Nevar tak tautai atļaut attiet no alkohola lietošanas savādāk ilgtermiņā nodokļi nenāks!

  Edgars RocisEdgars RocisPirms 3 Mēnešiem
LVworld