2020. gada 27. oktobris

27 okt 2020
21 708 Skatījumi

Vēlreiz par to pašu

komentāri
 • Monopols vate krānā

  aivars vucensaivars vucensPirms 2 Mēnešiem
 • Pipeles un pauti čupu čupu krauti pīzdiņas ir lētas saspraustas uz sētas, pantiņš labs.

  aivars vucensaivars vucensPirms 2 Mēnešiem
 • Par to lai ļauj strādāt un liek mierā pašnodarbinātos teicu jau 2014.gadā ja nē pelēkajā zonā un vids lai turas pa gabalu no manis,citādi lai velk mugurā bruņuvestes

  Aivars AndrejevsAivars AndrejevsPirms 2 Mēnešiem
 • UK pashnodarbinātajam jāizspelna 10 stabi gadā pirms vispār jāregjinatrē kā uzñēmumu! Latvijā no pirmiem simts euro!!!!!@!@!@!@!@!

  codex pwnzcodex pwnzPirms 2 Mēnešiem
 • Man arī žēl. 😂😂

  Solo Duck 117Solo Duck 117Pirms 2 Mēnešiem
 • Vai Tu kādreiz esi klausījies amerikāņu stand-up komiķi George Carlin? Lūk, viņa teiktais ir tik absolūti patiess mūsdienās, un ne tikai ASV, bet arī Latvijā.

  Rolands EglitisRolands EglitisPirms 2 Mēnešiem
 • Malacis, Žigi! Esi tikpat ambiciozs cik Gobzems, kas nav slikti! Tikai neaizmirsti, ka arī "lauvenēm" patīk humors un piparoti ēdieni un viņu būtu vēl vairāk, ja pilnīgi visu tu nepasniegtu ar "seksuāli pārsātinātu mērci" trijos burtos, kas biežāk ir kā kulaks starp acīm ar patālāku atsviedienu no tavas izteiktās domas, bet turamies... Samērā taktiski to kādreiz pasniedza ar "pī-pī", bet vai nu man satīriķim un radošai personībai kaut ko ieteikt, bet tomēr... priekš LAUVENĒM... bez kurām kārtīgam LAUVIM jau tāpat neiztikt! Viena tāda spuraina doma iešāvās, varbūt, kādu hītu sasmalcināt vai vismaz traukus virtuvē paplēst?!

  Anita OzolaAnita OzolaPirms 2 Mēnešiem
 • 🙃🙃🙃

  Vineta DzirkaleVineta DzirkalePirms 2 Mēnešiem
 • Drīz pisties arī vajadzēs 2 metru attālumā

  DTR ChannelDTR ChannelPirms 2 Mēnešiem
 • Žigi !? , Kas tevi noklausās no aizmugures ?!;)

  pavels rogozinspavels rogozinsPirms 2 Mēnešiem
 • TAUTAS BALSS

  Norberts SidorovsNorberts SidorovsPirms 2 Mēnešiem
 • Sveiki. Es te no UK. Mansfielda. Mums ar ritdienu ievies 3.limeni.Visa sabiedriska edinasana ciet. Skaistumkopsana. Nedrikstes vazaties pa citam majam jeb ciemoties. Bet maskas sabiedriskaja velkam jau no aprila. Es biju 100%covida noliedzeja. Bet diemzel domas nacas mainit. Jo saslima pazistami cilveki. Latvijas valdiba aptrakusi ar tiem nodokliem. Parak rijigi palikusi. Nevar un nevar tas savas rikles piebazt.

  Iveta PilaneIveta PilanePirms 2 Mēnešiem
 • Iedomājieties , kā mēs varētu šo pārdzīvot? Vārdā nesaukšu , jo ta ka tā diemžēl linku jau izdzēsa ...zinātnieku grupa notestēja lauku pelīti , tālu no civilizācijas un atklāja makarona vīrusu . Šoks ir tas , ka vīrusa TESTI ir nepareizi ! Otrais vilnis ir F E I K S !!! un laboratorijās ir izveidota nepareiza skala . Makarona vīruss ir visiem . Mums ir kādi divi kilogrami ar dažādi vīrusi . ... šie gudrie ir atlaisti ... un pagaidām ir skaidrojumi neoficāli ! Ja makarona vīruss ieņem desmito vietu , kāpēc netiek testēti pārējie deviņi vīrusi ? Kāpēc statistikā nav citas plaušu slimības un vispār vēl ...vēl citu slimību ? Kāpēc atverot līķus ( neoficāli ) konstatē gripu ? Jā jā gripu kaut kur smadzenēs ? (Šiet ir bijusi nepareiza ārstēšana...starp citu to ARĪ konstatēja pavasarī ITĀLIJĀ ! Baktērija vai vīrus galugalā BĻIN ! ) Kāpēc pēc ĪSTĀS statistikas iet bojā cilvēki pa 25% mazāk nekā iepriekšējos gados ? Kāpēc valdība ( ne visi) staigā bez maskām ? Kāpēc pēc vakcinācijas atkal saslimst ar vīrusu ?(cov sars 2 ir 1000 gadu vecs un tai 1% letālas sekas , tādēļ vakcīna nav vajadzīga , jo vīrus visu laiku pārveidojas !) Kāpēc valdība strādā pret cilvēci ! ( notiek finanšu karš un apvērsums vīrusa aizsegā !) Kāpēc valdība atbalsta farmaceitus ar feiku testiem un ļauj viņiem grābt naudu ? ...tad jau labāk lai paliek kā ir , ja ir muļķi , tad es tiešām esmu MUĻĶIS ! ...muļķiem viegla pasaule 😦 Pēc kalendārās dienas -25 jūnija kosmosā ir 4 viļņi (ik pa trīs mēnešiem )pēc kā var vadīties par vīrusa uzliesmojumiem . Ja pareizi sapratu , tad ceturtā vilnī ir pretēji ...kad vīruss tiek iznīcināts . Pats es saslimu makarona vīrusu jau pagājušogadu 9 decembrī . Simtomi bija - sauss klepus , augsta temperatūra , elpas trūkums , stipras galvas sāpes un kāpēc makarona vīrus ? Dakters konstatēja gripu , bet gripas zāles nelīdzēja un kreisā pusē plaušas ignorēja strādāt , nomocīju kādu mēnesi pa mājām , bet dakters vienalga negribēja laist darbā , bet slimības lapa bija jāslēdz nost .Daudz nodarbojos ar sportu un tagad jūtu , ka bieži sāp muskuļu grupa kreisā pusē. Es ja gribētu ticēt , ka vīrus nav , jo man te sieva un mamma (81) nesaslima vienā mājā , bet ar tām plaušām kat kas nelāgs bija ?!

  Mindi BazarMindi BazarPirms 2 Mēnešiem
 • Karinsh pats par sevi labs bumbiers un labs kaiminsh, ne jau vinshs vienigais pie galvenas shprives stav.....

  Nikolajs MelehinsNikolajs MelehinsPirms 2 Mēnešiem
 • Ne tikai Latvijaa taadus leemumus tagad pieñem. PASHLAIK VISAAS(!) VALSTIIS NOTIEK VIENS UN TAS PATS - TIEK IEVIESTS NWO. TAS NOZIIMEE - PALIKS TIKAI LIELAAS, TRANSNACIONAALAAS KOMPAANIJAS. MAZIE TIKS IZNIICINAATI TAAPEEC ARII CELJ NODOKLJUS. PARALEELI TIKS IZNIICINAATA FIZISKAA NAUDA - ELEKTRONISKAIS KONCLAAGERIS JA EIROPAA VALDIIS KJIINA. JA VALDIIS TRAMPS BUUS PAAREJA UZ NESARA - GESARA EKONOMISKO SISTEEMU AR BLOKCHAINU KAS NAV KIINAS SISTEEMA. BET,JA EIROPA IEDOS ÀKALJU KIINAI,VISIEM BUUS CHIPS PAKALJAA.

  Zanda ErnandesaZanda ErnandesaPirms 2 Mēnešiem
 • Все правильно 👍😉

  TheBeconTheBeconPirms 2 Mēnešiem
  • да, всегда по делу. моё уважение.

   overaovooveraovoPirms 2 Mēnešiem
 • Politiki,ministri tikai izpilditaji ""menedzeri""kuri pilda paveles... ""no augsas""ieviesot tos konkreta valsti-saja gadijuma Latvija.Un dara to apzinati..Kads ir patiesais merkis? Cips organisma??Obligata vakcinacija 2021 gada??visu vel vairak virtualizes padaris cilveku atkarigaku.Ieviesis ta saucamo veselibas karti-ta bus daudzas valstis)...Redzes ka bus.Cerams,ka tomer ne.Bet tendence diezgan bediga,jo ""pirmaja vilni""maskas sabiedriskaja transporta nesaja mazak cilveku..Pagaidam masku neesmu vilcis -redzes ka bus talak.Lai visiem veicas,jo mes dzivojam parmainu gados.. ticamak bus smaga ekonomiska krize...Tuvakie gadi tris nebus viegli(un nejau tikai Latvijai)Bet ta ir versija-redzes ka bus.Lai visiem veicas!

  Sandis VēzisSandis VēzisPirms 2 Mēnešiem
 • Par to "ubaga" diviti €2999 menesi Tauta grib ,lai vini vel stradatu!!! Nu,piedodiet, ta jau bus nekauniba un Tu vel nelauj sestdien, svetdien siem buhat. Nabaga Bondaram tagad pa medijiem javazajas smiga..,nu ,Zigi, esi cilveks, citadi komendantstunda mums garanteta kamer covids pavisam paliks cemmigs.Zin ka viss zem atslegas covids nesaprot ,kas notiek kapec neviens vinu nemil...Vecit es Tev pateiksu salidzinot ar musdienu politikiem Breznevs bija "gospod bog" Noskatijos lidz galam, Zigi, zelta vardi ,cepuri nost, maksa nodoklus, lai skatitos uz sito visu "maski show"..

  Vladislavs ParupsVladislavs ParupsPirms 2 Mēnešiem
 • 👍🤣😂

  Solveiga LīdakaSolveiga LīdakaPirms 2 Mēnešiem
 • 80% iedz. Latvija eksiste nevis dzivo, tu vel neesi redzejis kaa dzivo cilveki attistitajas valstis, un par berniem runajot, ja visiem bus domasana kada ir tev, ka nevajag paaugstinat bernu pabalstus, tad pec 50-70 gadiem Latvija vairs nebus 1,4 milj. iedzivotaju, bet gan taa vieta bus 600-700 tk cilveku-latviesu. Taa tik turpinat, domat par savu dibenu, kaa visi latviesi megina to darit !!

  Iveta SedvaldeIveta SedvaldePirms 2 Mēnešiem
 • Sabuhājise 😂

  Matīss BērzinšMatīss BērzinšPirms 2 Mēnešiem
 • ja tev rūp tas covids tad izliecies par beigtu un aizturi elpu lai nevienu neapdraudētu.

  aris1188aris1188Pirms 2 Mēnešiem
 • Brežņevs sasauc kosmonautus,tovariši kosmonauti politite na solnce! Viens no kosmonautiem iesaucas tovariš Brežņev tak mi ze sgorim,Bražņevs partija obovsjom podumala politite nocju!!!!!!

  Pēteris BabraPēteris BabraPirms 2 Mēnešiem
 • Populisms! Žigim atkal runa "iet" :D

  TiagoMendesableTiagoMendesablePirms 2 Mēnešiem
 • +++ Labs video

  DanielKristap17 LatviaDanielKristap17 LatviaPirms 2 Mēnešiem
 • Valsts- esam mēs paši, "valdība"- kādu ievēlam!

  Arvis PorgailisArvis PorgailisPirms 2 Mēnešiem
 • Maskas, ko cilvēki nēsā, nepasargā no vīrusa, tas ir sociāls eksperiments- cik cilvēks spēj būt pakļāvīgs. Igaunijā, piemēram, nav masku režīma. Tas viss ir politisks gājiens.

  Dia BelDia BelPirms 2 Mēnešiem
 • Sāpīgi,Latvijas tautai....🇱🇻

  Janis MarcusJanis MarcusPirms 2 Mēnešiem
  • Ne tikai Latvijas tautai - pashlaik tas notiek visaa Eiropaa. Paskataties kaa cilveeki protestee Spaanijaa, Itaalijaa, Vaacijaa un citur. TIKAI TV JUMS NEVIENS TO NERAADIIS. TV PIEDER DEEP STATE KAS IR UZLIKUSI SAVU ZAABAKU VISAI EIROPAI.

   Zanda ErnandesaZanda ErnandesaPirms 2 Mēnešiem
 • Varēja jau iemācīties runāt. Vulgāri vārdi tikai liecina par smadzeņu trūkumu, viena rieva.........

  Normunds RozenbergsNormunds RozenbergsPirms 2 Mēnešiem
  • Kā reizi pētījumi apliecina, ka cilvēka spēja izteikties rupji un sarkastiski, kā likums, liecina par lielāku inteliģenci kā citiem. Manbtev or bēdīgas ziņas, bračka🤣

   Žigimants KrēsliņšŽigimants KrēsliņšPirms 2 Mēnešiem
 • Jāpabeidz vēlviens profesionalis un tad jādods atpakaļ govis barot.

  Jānis RišisJānis RišisPirms 2 Mēnešiem
 • Jā, pašnodarbinātos drīz iznīdēs kā sugu. Ļoti žēl...ļoti. 😥

  Lelde JurčaLelde JurčaPirms 2 Mēnešiem
 • Sto procent piekritu.

  Janis FrisfeldsJanis FrisfeldsPirms 2 Mēnešiem
 • Lielaka daļa staiga maskas sataisitas no zeķes, kura var glabt vienigi no tieša špļaviena seja, baciļi iet cauri bez problemam!!! Pareje ar masku aisarga vai kaklu vai tikai mutti😁 tip caur degudu bacilis netiks🤣🤣🤣

  Andrejs VasiļjevsAndrejs VasiļjevsPirms 2 Mēnešiem
 • Žigi pa prezidentu

  Slaims tvSlaims tvPirms 2 Mēnešiem
 • Plāns ir, bet vai mēs pie tā pieturēsimies! Cienīt vienam otru, pieņemt vienam otru kāds viš ir un neapvainoties vienam uz otru. Par cilvēkiem iet runa. Kā viš saka, mēs stutējam ģimeni un draugus, lielāku loku vajag stutēt, vairāk draugus, uzticamus. Nāks grūti laiku, jo vairāk stutēsi, jo vairāk tevi stutēs.

  Latvju AvsLatvju AvsPirms 2 Mēnešiem
 • Ir piramīda pasaulē, kas ievēro striktu subordināciju, es nezinu kas ir pašā augšā m, bet es zinu ka pašā apakšā ir tauta, tālāk valsts darbinieki, tālāk valdība utt.... Viss ir tā izshēmots lai būtu viegli samelot cilvēkiem, pastamies uz vēsturi, napaleons, Hitlers, bin ladens, Staļins un daudzi citi, spēja nozombēt cilvēkus, un kāpēc tad tagad nevarētu ko tādu, bailes ir ļoti labs pakļaušanās veids, tikai viņi ir izdarījuši tā kā nevis jābaidās no valdības meļiem, bet no nēsoša vīrusa, nevajag baidīties no neviena un cīnīties pretīm.

  JOE. BIDEN.JOE. BIDEN.Pirms 2 Mēnešiem
 • Ir cilvēki kuri cīnās, runā par sevi, un darīt mēs varam daudz un izmazinīt varam visu!

  Zigmārs RomanovskisZigmārs RomanovskisPirms 2 Mēnešiem
 • Saeima ir jaatlaiž, viņi ir to pelnījuši! Neko nevēlēt vietā un tā lai paliek līdz kamēr izveidota Tautas Padome, kas izveido Pagaidu Valdību! 1918. gada 18. novembra līdz 1920. gada Brīvības Cīņu atkārtojums.

  Armands KrūzeArmands KrūzePirms 2 Mēnešiem
  • Tieši tā! Cīņai sveiks!

   KārlisSeržantsKārlisSeržantsPirms 2 Mēnešiem
 • Īstenībā hujzin par to cik laba valdība. Nevienai citai iepriekš nav bijusi tāda situācija.

  WIZKRED 01WIZKRED 01Pirms 2 Mēnešiem
 • Kā ar ideju, ka mēs vairs nēsam vēsie latvieši un uztaisam revolūciju, kā Francija to dara, kad viņiem nepatīk mazākā lietiņa?

  r filips high dogr filips high dogPirms 2 Mēnešiem
 • Lūk, ko Nurmagomedovs par šo teica vēl pirms viņa tēvs nomira. lvworld.info/face/video/Ys3CqI3Se9tmg7I

  EdddoEdddoPirms 2 Mēnešiem
  • Viņa tēvs nenomira no covid19. Slikti zini.

   Ervins KromansErvins KromansPirms 2 Mēnešiem
 • Bļaaaaa, nu atkal tas tizlais "maskas nepalīdz" pantiņš... Tev tiešām joprojām nepielec??? Cik reižu ir jāskaidro, ka jā, tiešām parastā maska neaizsargā tad, ja blakus tev kovidains noklepojas vai vnk uzelpo virsū un vīruss tiek tev līdz tai maskai. Tādā gadījumā - jā, maska laiž cauri (parastā maska. Jo ir krutākas maskas, kas nelaiž). BET!!!!!!!!!! JA ARĪ SASLIMUŠAJAM IR MASKA, viņa klepošana krietni noslāpēsies un vīruss nemaz tik tālu līdz tevim netiks. Tieši tas pats iemesls, kāpēc ķirurgi valkā maskas! Nevis aizsargāt sevi, bet to, kuru operē! Kāpēc ķīnieši efektīvi un samērā ātri visu noslāpēja? Jo viņim ir disciplīna un masku nēsāšana jau asinīs. Es saprotu visādi padebili palīgskolas absolventi nespēj iebraukt šinī atšķirībā, bet kādā sakarā TU arī nevari, vot tas ir jautājums.

  EdddoEdddoPirms 2 Mēnešiem
  • @ozoljaunskungs Vīruss nav bezsvara, viņš pats no sevis gaisā neuzturas. Kad kāds izklepo, viņš izlido un apmēram pēc metra piezemējas uz tuvāko virsmu.

   EdddoEdddoPirms 2 Mēnešiem
  • Tas salīdzinājums ir aplams. Salīdzināt kaut ko kas ir viegls un pārvietojās pa gaisu ar šķidrumu?

   ozoljaunskungsozoljaunskungsPirms 2 Mēnešiem
  • @ozoljaunskungs ja mērķis ir aizsargāt CITUS, tad savu devumu dotu pat nedēļu valkāta zeķe uzmaukta galvā. Bija stulbs, bet ļoti trāpīgs piemērs ar čurāšanu - ja tev kāds apčurā bikses, tad slapja kļūs arī āda, ja vien bikses nav no brezenta. Bet - ja čurātājs pats arī ir biksēs - līdz tevīm nemaz neaizsniegsies, ja vien neesi cieši klāt piespiedies. Respektīvi, ideālā variantā visi staigā brezentā un nekas netiek tiem klāt, bet jēga ir arī, ja vnk dvielī esi aptinies. Tieši tas pats princips ar maskām.

   EdddoEdddoPirms 2 Mēnešiem
  • Tu varbūt arī saproti to,ka ķirurgs tai maskai pats nepieskarās? Veic operāciju un momentā izmet,ņem nākamo. Pie tam tur viss ir sterils līdz kniedei. Un tagad salīdzini šo ar 28x lietoto masku sabiedriskajā transportā. Tur jau ir tā jēga vai nē...

   ozoljaunskungsozoljaunskungsPirms 2 Mēnešiem
 • Malacis Žigi,Tu pasaki visu kā ir.👍🏻

  Dainis JelinskisDainis JelinskisPirms 2 Mēnešiem
 • Māsiņām naudas nav, testi jātaisa taču....

  IgorsIgorsPirms 2 Mēnešiem
 • Es arī par valsti nē... ZB viss... 😏

  IgorsIgorsPirms 2 Mēnešiem
 • KARIŅAM GĀZMASKU.....

  IlzeIlzePirms 2 Mēnešiem
 • Nu nah, skatījos līdz šim nu bet tagad paliek par debīliķi

  Harijs ŠtokmanisHarijs ŠtokmanisPirms 2 Mēnešiem
  • NEKAX neesmu izdzēsis nevienu komentāru. NEVIEņu

   Žigimants KrēsliņšŽigimants KrēsliņšPirms 2 Mēnešiem
 • Žigi, Kariņa dēls visu pagaišo nedēļu atradās sporta nometnē Liepājā un trenējās treniņgrupā iekštelpās.. Uz ministriem šie noteikumi neattiecas.. Trenējās vieglatlētikā pie Viktora lāča

  Gatis ZalitisGatis ZalitisPirms 2 Mēnešiem
 • nu tad kad man jaiet uz veikalu, es paņemu un ar gāzasku eju

  LiķierisLiķierisPirms 2 Mēnešiem
 • 😂😂😂

  janis rimovichjanis rimovichPirms 2 Mēnešiem
 • Labenieks

  Toms MetersToms MetersPirms 2 Mēnešiem
 • Nu, kopš 1990 gadiem, pēc Latvijas atjaunošanas, politikā nav parādījušies jauni un spēcīgi cilvēki? Kāpēc? Kur viņi ir? Kāpēc neviena pretendenta nav? Kāpēc kuļas visādas "domubiedru" jauniešu "politiskās ' grupas pie varas netiek? Hehehe---šo fenomenu var redzēt ļoti ļabi mazā apdzīvotā teritorijā - nokodīsim jebkuru gudru, talantīgu, un stipru cilvēku kamēr viņš draugus nav savācis. Diemžēl, jauniešiem pietrūkst spēka pastāvēt par sevi, ja neredz ātru rezultātu. Žigis cita lieta - cits kalums. Kā rāda vēsture - karaļi mainījās, un varas mainījās, bet kamēr nemainīja padomniekus - bija vienas un tās pašas ziepes. ✌️

  Dita DīķeDita DīķePirms 2 Mēnešiem
  • @Dita Dīķe а я три раза.. и тоже толку ноль, неуверенна, что буду в след раз. не вижу за кого, не верю не тем не тем. одни балаболы.

   overaovooveraovoPirms 2 Mēnešiem
  • @overaovo es esmu piedalījusies vēlēšanās 1x dzīvē. 18. gadu vecumā. Ome lika. 🤭 Jau 9 gadus to nedaru. Jēgas nav.

   Dita DīķeDita DīķePirms 2 Mēnešiem
  • почему почему, да потому что сами одних и тех же выбераете. я не голосую за тех же и что толку, вас всёравно больше, а значит вас всё устраивает. только названия партий меняют. тошнит уже от одних и тех же рож. одни обещания, травля нацменьшинств, идеалогия и ничего больше.

   overaovooveraovoPirms 2 Mēnešiem
  • Primkārt, lielu daļu no cilvēkiem Latvija vnk izsvītroja no pretendeniem, ar violetam pasēm un saistīto ar to. Otrkārt, kumovstvo - Tu paņem manu švageri, es paņemšu tavu onkuli kādā siltā vieta utt. Treškārt: absoluti neveselīga paķļautība visām kas nāk no ASV vai Britānijas utt.

   Dmitry CDmitry CPirms 2 Mēnešiem
 • Atlaist saimu !

  oskars bambalisoskars bambalisPirms 2 Mēnešiem
  • Atlajst sajemu!

   SiamNieksSiamNieksPirms 2 Mēnešiem
 • Tā jau ir kapajies par sevi un saviem tuvajiem!!!

  Norča foxNorča foxPirms 2 Mēnešiem
 • Žigi vai nebija Viņķeles vārdi 23d okt. Ka coviksu nevar apturēt, ka viņi pieņēma likumu, staigāt maskās sabiedriska stransportā un veikalos.

  laimis purinslaimis purinsPirms 2 Mēnešiem
 • Kāda demokrātija ir Latvijā, ja es nezinu, kas izvirza likumus? Piemēram, to auto nodokli, kas to izdomāja??? Mums jāzina, lai viņa karjera politikā būtu beigusies uz visiem laikiem! Kāds zina? Lūdzu dalieties!

  Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 2 Mēnešiem
  • @Dmitry C sanāk, ka nav neviena atbildīgā- ministrijas būs, vienalga par ko tiek vēlēts. Vai arī, pieņemsim, ka es būtu pietiekošs muļķis, lai ticētu, ka Latvijā ir demokrātija- tautas vara, patiesībā es varu tikai ievēlēt marionetes, kas saka lielākoties- JĀ!? Šajā gadījumā, cilvēkiem, kas iecerējuši ar nākošo gadu iesēdināt savus bērnus nedaudz jaunākā, mūsu valstī nesapūdētā automobilī, pat nebūs, kam pateikt paldies!

   Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 2 Mēnešiem
  • Visus liumus, jebkurā valstī pieņem likumdošanas organs. (Duma, Saeima, Parlaments). Saiema principā tikai balso, jo likumus sagatavo speciālisti = Ministrijas speciālisti, vai saemas kimitējas. Tad likuma projektu (Latvijā ir saukti par Ministru Kabineta noteikumiem) nodod Saiemai, = tā balso PAR, gandrīz vienmēr. Tad publicē, un noteikumi saņem likuma spēku.

   Dmitry CDmitry CPirms 2 Mēnešiem
  • Nu ja... visādas ministrijas un labvēļi iesniedz likumprojektus un ministru kabinets, kas nemaz nav tik caurspīdīgs, pieņem vai noraida. Pētīšu kārtīgāk 835 likuma pieņemšanas periētijas, varbūt noslēpumainajā kabinetā vismaz zināms, kurš bija par, kurš- pret...tomēr maz ticams...

   Winstons SmitsWinstons SmitsPirms 2 Mēnešiem
 • Žigi, tev bišķi nepareizi, profeniekiem jāmācās klātienē, tikai pamatskolai un vidusskolai jāmācās attālināti.

  SkippijsSkippijsPirms 2 Mēnešiem
 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  Egmonts KalninsEgmonts KalninsPirms 2 Mēnešiem
 • Medmāsiņas,māsiņas utt.,par jūsu naudu tagad Pulvertorni atjauno Vecrīgā! Apsveicu!

  Чебурашка HoOliganЧебурашка HoOliganPirms 2 Mēnešiem
 • Pareizs ir teiciens SIA Latvija. Šī valsts ir korporāciju rokās un maskas ir kārtējais biznesiņš, ar ko slaukt iedzīvotājus. Un atlaist Saeimu vajag kaut vai tikai tāpēc, lai pārtrauktu šo kretīnu diversiju!

  NoneNonePirms 2 Mēnešiem
 • 👍👍👍👍👍

  Valerijs CernobrovsValerijs CernobrovsPirms 2 Mēnešiem
 • :D :D:D

  Ieva SpicaIeva SpicaPirms 2 Mēnešiem
 • Tā normāli iekarsi 😂 Bet pilnīga taisnība tev ir!

  VnkMazaisVnkMazaisPirms 2 Mēnešiem
 • Maskas pa velti ir tikai Feniksā!

  Bongo HEREBongo HEREPirms 2 Mēnešiem
  • Olympica ari😂

   Cepums EscobarsCepums EscobarsPirms 2 Mēnešiem
  • 😁😁😁😁😁😁😁

   IgorsIgorsPirms 2 Mēnešiem
 • 😁👍

  Modris VītoliņšModris VītoliņšPirms 2 Mēnešiem
 • Atraujamies Žogi tā normāli,bet par valsti Tev vecīt nevaru piekrist.Vajag novērtēt to,kas mums visiem ir dots.Ja mēs paši esam mīzēji un ļaujam sevi čakaret, tā nav valsts vaina,kas mums ir dota,bet mūsu,jo mīžaam izmantot iespējas aizstāvēt savu valsti no stilbiem vadītājiem.

  Andris VismanisAndris VismanisPirms 2 Mēnešiem
  • KAS TAD TEV IR DOTS? ASV - EIROPAS KOLONIJA? COVIDS ARII,PAVEI, SAAKAAS PEEC MAKARONA VIZIITES.

   Zanda ErnandesaZanda ErnandesaPirms 2 Mēnešiem
 • Japasaka valdībai, ka nodokļi piesaista kovidu un jaskatās, ko viņi darīs

  BakaSandwichBakaSandwichPirms 2 Mēnešiem
 • 12:35 kļūdies - Cicerons bija orators

  janis rudzitisjanis rudzitisPirms 2 Mēnešiem
 • Un tieši tā, ja jau šis viss Covidiotisms būtu tik nopietns vai tad viss notiktu šādi, ar kaut kādām lupatām uz mutes un turēt atstarpi 2m!? Nopietni!? Tiešām anekdote!

  AAIGARS 444AAIGARS 444Pirms 2 Mēnešiem
 • Nice😉

  PUCIS MemesPUCIS MemesPirms 2 Mēnešiem
 • 😀😀😀

  AAIGARS 444AAIGARS 444Pirms 2 Mēnešiem
 • Par valdibas bērniem piekrītu 100%. Lai tai varaj ir stimuls kautko darīt prieks saviem bērniem. A ja viņi ārzemēs tad viss pofig.

  raivis sleinisraivis sleinisPirms 2 Mēnešiem
 • Žigi, uzlabo mums garastāvokli attālinātajās mācības, turpini tā darīt!

  Karlis SefanovskisKarlis SefanovskisPirms 2 Mēnešiem
 • Sveiki, labs vidējo. Iru valdība melo cik daudz ir slimi ar koronaviruss. Ka tur ir 1k slimi kārto dienu. Tagad valstī ir līmenī 5, tas ir ka vis ir kontrolēts vairāk. Tu nevari iet uz citu maju bet tu vari iet uz skola kur ir 800 studentu. Tas ir stulbi. Paldies par visi video ka es varu paskatīties ka Latvijā dara.

  Karlis UlmanisKarlis UlmanisPirms 2 Mēnešiem
 • Laaabs😂😂😂

  Normunds ZamuelisNormunds ZamuelisPirms 2 Mēnešiem
 • Latvijas valdība arī kara laikā tirgotu biļetes uz bumbu patversmi.....

  im1sim1sPirms 2 Mēnešiem
 • Valsts nodevēji cenšas apspiest pretestību kura ir vienīgā pretestība pret šito tirāniju, kura tiem kuri saprot nāks ar 1000x lielāku jaudu kad būs pieejama vakcīna! Sākumā viņi izsludinās ārkārtas stāvokli lai varētu visiem aizvērt mutes anulējot 100. pantu... pēctam tiks anulēta visa pārējā Satversme. Un šito kovidu tikkai vilks garumā jo ir cilvēki kam viss tas ir izdevīgi. Vakar dailymail paziņoja ka gripas vairs nav globāli! Gripa pa 98% globāli ir pazudusi kopš kovida! Viņi izmanto bailes lai mūs kontrolētu un iestatītu jaunu ekonomikas modeli.

  Talavs-Jekabs RiekstinsTalavs-Jekabs RiekstinsPirms 2 Mēnešiem
  • @Dmitry C Nezinu, kas tie par 160 tūkstošiem dienā, kas par slimību, cik smaga utt, nevaru komentēt. Bet neesmu ne redzējis versiju, ne pats varu iedomāties variantu, kas, latviski sakot, "makes sense" par to, ka tas tiek speciāli vilkts garumā. Pārāk daudz to, kam NAV tas izdevīgi. Un ja tā būtu kaut kāda super afēra dēļ čipiem vai vakcīnām, jau martā visus sačipotu, savakcinētu. šim nav nekādas loģikas. Pretrunas gan uz katra soļa. Teiksim, robežkontroles un visi ceļošanas ierobežojumi. Vai tad šis nebija tieši tā saukto "antiglobālistu" sapnis? Bet tagad tie paši cilvēki pret šo iebilst un šajā situācijā vaino visus tos sorosus un geitsus? :D Un tā tālāk. Masku vilkšana - lai grūtāk atpazīt kamerās, grūtāk izsekot? :D

   EdddoEdddoPirms 2 Mēnešiem
  • @Edddo izklausās briesmīgi, bet sanāk ka vai nu nav nekādu atsevišķu Irānu, Krieviju, utt. Vai tas nez kāpēc visiem ir izdevīgi. Variants ka tas vīruss ir tiešām tii briesmīgs ir smieklīgs - Cipari neiet kopā. Krievijā, orvi sezonā (gripi visādi) ir bijuši gadi kad 160 Tūkstoši dienā inficējas. Šobrīd ir 16 tūkstoši, kas ir 10 reizes mazāk. Un pandēmija.

   Dmitry CDmitry CPirms 2 Mēnešiem
  • @Dmitry C Labi, neskaldīsim matus par definīcijām - jautājums ir, kā visādas Irānas, Krievijas, Anglijas, ASV, Latīņamerika, Indija utt, var tik saskaņoti vienoties uz tādu afēru. Kas tas par tādu superspēku, kas spēj izrīkot visu šo valstu valdības, visu šo valstu infektologus un ārstus. Nav loģikas tur. Nezinu, kas ar miljardieru skaitu,bet dēļ kovida ļoti daudziem (arī bagātajiem) ir lieli zaudējumi. Pārāk daudz pretrunu, neatbildētu jautājumu un neloģikas šajās sazvērestības teorijās. Bet kāds tur brīnums, ja šo teoriju piekritēji pat neredz problēmu reizē lietot telefonu, navigācijas, feisbukus, twiterus un reizē baidīties no kaut kādas kovid aplikācijas, kura nu beidzot būs tā, kas viņus izsekos. Ķipa agrāk neviens nevarēja noteikt viņu atrašanās vietu, nu noteikti ne.

   EdddoEdddoPirms 2 Mēnešiem
  • @Edddo Ir bezjēdzīgi censties kautko argumentēt cirvja pietiem,bet tomēr,paldies par centību.

   Irbulis BobsIrbulis BobsPirms 2 Mēnešiem
  • @Edddo 1. Nav vairs dažādu ideoloģiju. Gandrīz visur, izņēmot burtiski 3 vasts ir kapitalisms. 2. OPEC - ir tikai kādi 15 vasltis. Pārejie 200 valstis iepērk naftu. 3. Milliarderu skaits tikai palielinājas 2020 gadā. 4. Bet kam tas ir izdevīgi, arī nezinu, izskatas ka absolūtais stulbums. Ja nu tikai čipi :)

   Dmitry CDmitry CPirms 2 Mēnešiem
 • Tā turpini

  Naftas MagnātsNaftas MagnātsPirms 2 Mēnešiem
 • Jautri

  Ivars MatisonsIvars MatisonsPirms 2 Mēnešiem
 • Žēl ka mūsu valdība pieņem nepareizus lēmumus un turpina ielaist covidu

  FrancisFrancisPirms 2 Mēnešiem
 • Vis jau itka pareizi, par Latviju ;) paroc dziljak un redzesi kurs komande visas valdibas fakti liecinas par citu ;) nakosais solis bus banku sistemu parbuve, visas valutas

  Harijs PilmanisHarijs PilmanisPirms 2 Mēnešiem
 • Pišamies bļa! 🤣

  Geezy _XGeezy _XPirms 2 Mēnešiem
 • Malacis Žigi! Uzlabo garastāvokli neinteresantajās attālinātajās macībās!

  Rihards ElksnisRihards ElksnisPirms 2 Mēnešiem
 • 👍👍👍🤪

  Damians VavereDamians VaverePirms 2 Mēnešiem
 • Sveiks žigi

  cringe lv 12cringe lv 12Pirms 2 Mēnešiem
LVworld